Facts About ثبت شرکت Revealed

هزینه ثبت شرکت · ثبت شرکت سهامی خاص · ثبت شرکت مسئولیت محدود

الف- فروش اجناس لازمه برای مصارف زندگانی اعم از این که اجناس مزبوره را شرکاء ایجاد کرده یا خریده باشند.

ممنون از توضیحات خوبتون، میشه بگید الان تایید نام ثبت شرکت چند روز زمان میبره و اینکه ما تا چند سیلاب حداقل می تونیم اسم براش شرکت انتخاب کنیم.

متوجه می شوید که زمانی که شما سرگرم کسب و کار خود هستید چه قوانینی در حال بوجود آمدن هستند.

خیر امکان ادامه پرونده ای که فرمودین وجود نداره درخواست شما باطل شده، مجدد از ابتدا باید کل فرآیند رو طی کنید و درخواستتون رو ارسال کنید.

مشاوره ثبت شرکت   مشاوره ثبت شرکت رایگان همراه با کاملترین راهنمای ثبت شرکت در تهران و تمام نقاط ایران و همچنین راهنمای ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری را در این نوشته مطالعه نمایید.

۷- در شرکت تضامنی نیز همانند شرکت با مسئولیت محدود، چنانچه در سرمایه شرکت سرمایه غیر نقدی وجود داشته باشد، تقویم آن (قیمت گذاری آن) به اختیار شرکاء شرکت می‌تواند هم توسط خود شرکاء انجام شود و هم با جلب نظر کارشناس رسمی دادگستری انجام بپذیرد

راهنمای ثبت شرکت

۳- در شرکت تضامنی بسیاری از تصمیمات شرکت باید مطابق و موافق با تصمیم اتفاق آراء شرکاء (همه شرکاء بدون استثناء) باشد، بنابراین ثبت شرکتهای تضامنی برای افرادی مناسب است که اهداف، اخلاق، سلایق و روحیاتشان تا حدود زیادی با هم هماهنگ و همسو باشد

الف) موضوعاتی که قابل ثبت توسط عموم مردم نیستند و فعالیت در این موضوعات در انحصار دستگاه ها و نهادهای حاکمیتی کلیک کنید و عمومی و دولت قرار دارد

در میان این چهار دفتر صرفا دفتر روزنامه و دفتر اطلاعات بیشتر کل مشمول مقرات پلمپ دفاتر قانونی می باشد؛ با این توضیح که باید پیش از آنکه مطلبی در آن دفاتر درج گردد، توسط مامور اداره ثبت شرکت ها برگ شماری شده و پلمپ گردد. 

خوب پس چه زمانی باید از این موضوع مطمئن شویم که آیا شرکتی هم نام شرکت ما وجود دارد یا خیر؟

این امر در مورد سایر فرآیندهای مرتبط با اشخاص حقوقی از جمله ثبت صورت جلسه تغییرات مهم شرکت مانند تغییر هیات مدیره یا بازرسان شرکت، پلمپ دفاتر قانونی ، ارائه اظهارنامه دفتر ثبت تجاری  و پیگیری هر یک از این درخواست ها نیز صادق بود و انجام این امور بدون مراجعه به اداره ثبت شرکت ها امکان پذیر نبود.

پس از تایید نام شرکت باید مدارک ذیل تهیه شده و به امضاء شرکاء، سهامداران و بازرسین شرکت (در صورت وجود) برسد و ما در ذیل به مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت های پر متقاضی اشاره می نماییم:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Facts About ثبت شرکت Revealed”

Leave a Reply

Gravatar